O firmie

Doświadczenie i Historia

Posiadamy 15 letnie doświadczenie w dziedzinie źródeł energii odnawialnej (panele słoneczne oraz fotowoltaika). Ten czas pozwolił nam na zbadanie takich instalacji pod kątem efektywności, wytrzymałości oraz bezpieczeństwa. Nasze doświadczenie przekłada się na nasze produkty. Dzięki bogatym i precyzyjnym badaniom zyskaliśmy cenne informacje, które z powodzeniem wytwarzamy. Materiały z których tworzymy panele to wysokiej jakości szlachetne materiały. Dbamy o jakość produktu przy zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa zgodnych z Dyrektywą Niskiego Napięcia nr 2006/95/WE oraz jej zmianami. .


Współpracujemy z wieloma przodującymi firmami w dziedzinie źródeł odnawialnej energii słonecznej. Nasze produkty z powodzeniem działają w tysiącach domów, mieszkań, firmach wytwarzając dodatkową energię lub odsprzedając ją. Nasze produkty znajdziesz nie tylko w Polsce. Współpracujemy również z zagranicznymi przedsiębiorstwami oferującymi instalacje solarne.

kontakt@argom.pl

Dbamy o bezpieczeństwo i środowisko!Polityka

Strategia, bezpieczeństwo, jakość!

Nasza firma działa w oparciu o wysoce wyspecjalizowane jednostki produkcyjne. Posiadamy ponad 150 osób dbających o wytworzenie i dokładne zbadanie każdego elementu konstrukcyjnego. Nasze panele to gwarancja od polskiego producenta oparta na opiniach czołowych polskich i nie tylko sprzedawców instalacji fotowoltaicznych oraz kolektorów słonecznych. O firmie decyduje również estetyka pracy! Zawsze dbamy aby produkcja odbywała się w czystości zgodnie z zasadami BHP!


Linia produkcyjna wyposażona jest w laserowe systemu detekcji uszkodzeń oraz wadliwych partii w procesie wytwarzania modułów. Na koniec procesu wytwarzania, produkt zostaje poddany dokładnym testom jego sprawności. Badany pod kątem jakości, efektywności, trwałości na temperatury i ocenie wizualnej. Więcej na temat znajdziesz w odnośniku.

Czytaj więcej o Produkcji Zobacz nasze Realizacje

Doświadczenie

Doświadczenie

15 letnie doświadczenie na rynku źródeł odnawialnych energii, czynny udział w wydarzeniach oraz podążanie za technologią!

Gwarancja

Gwarancja

Wysoka jakość produktów jest dla nas priorytetem! Gwarantujemy skuteczność na uzysk ponad 80% przez 25 lat!

Technologia

Technologia

Posiadamy całkowicie zautomatyzowana linia produkcyjna oraz systemy weryfikacji i analizy powstałego produktu!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij